Mikbaits Boilie eXpress 20mm 2

Mikbaits Boilie eXpress 20mm 2,5kg - Ananas N-BA

Mikbaits Boilie eXpress 20mm 2,5kg - Ananas N-BA od dodavatele s dobrým jménem Mikbaits lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Mikbaits Boilie eXpress 20mm 2,5kg - Ananas N-BA v současnosti pořídíte za cenu 699 Kč

699 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

eXpress je jedno z nejrychleji působících boilie, jaké kde můžete sehnat.

eXpress je jedno z nejrychleji působících boilie, jaké kde můžete sehnat. Přestože není nijak silně navoněný, záběry na něj bývají mnohem častější než naprosté většiny konkurenčních boilie.

Jeho fantastická účinnost je dána vysoce atraktivním složením směsi i tekutých složek, které okamžitě po vhození do vody uvolňují lákavé signály. eXpress se ve vodě postupně omílá a láká tak ryby k záběru. Lze jej bez obav použít i při dlouhodobějším rybolovu, aniž by začal ztrácet účinnost.

Je určen především k dosažení co nejvíce záběrů, přesto se na něj každý rok na svazovkách uloví trofejní kapři kolem 20kg.

  • Složení: Rybí a enzymatické rybí moučky 24%, Robin Red, ptačí zoby, mléčné proteiny, objemové přísady, atraktory, extrakty 2%, Ultra esence, tekuté potravy, tekutý prezervativ.
Název:
Mikbaits Boilie eXpress 20mm 2,5kg - Ananas N-BA
Výrobce:
SKU:
8595602201150

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Rybařsképotřeby-pardubice najdete skvělou rybářskou výbavu pro váš úspěšný lov.✔️ Přesvědčte se sami a pořiďte si rybářské potřeby za skvělé ceny.✔️ Nakupte si z širokého množství kvalitních produktů. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Rybařsképotřeby-pardubice pro vás máme ty nejprodávanější rybářské potřeby.
Vybírejte z nabídky
10532
produktů
158
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Rybařsképotřeby-Pardubice