Korda Závěska na olovo s obratlíkem Hybrid Lead Clips 8ks - Gravel

Korda Závěska na olovo s obratlíkem Hybrid Lead Clips 8ks - Gravel

Korda Závěska na olovo s obratlíkem Hybrid Lead Clips 8ks - Gravel od naší známé značky Korda je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Korda Závěska na olovo s obratlíkem Hybrid Lead Clips 8ks - Gravel právě nyní za bezkonkurenční cenu 188 Kč

188 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Klipy Hybrid zaručují, že olovo se uvolní dříve, než se obratlík vytrhne z těla závěsky, protože u tohoto druhu závěsky je obratlík s kroužkem zalitý přímo v ní.

Nejvyspělejší závěsky na olova. Klipy Hybrid zaručují, že olovo se uvolní dříve, než se obratlík vytrhne z těla závěsky, protože u tohoto druhu závěsky je obratlík s kroužkem zalitý přímo v ní.

Pokud se v případě uváznutí olova při zdolávání ryby zátěž odpojí z vaší sestavy, máte mnohem větší šanci, že kapra dovedete do podběráku.
Především v zarostlých a vázkových vodách.
Vy rozhodnete, kdy se olovo odpojí tím, jak daleko natáhnete kónický převlek Rubber.
Vždy nasliňte závěsku než na ni budete navlékat převlek!
Když tak neučiníte a navléknete převlek až nadoraz, olovo se neodepne. Tuto závěsku je nutné používat s ostatními komponenty Korda. Je na Vaší zodpovědnosti používat produkty, které jsou pro kapry bezpečné.

Nabízené druhy:
Rubbers weed/zelený - do trav
Rubbers clay/hnědý - na jílové dno
Rubbers silt/černý - bahnité dno

Název:
Korda Závěska na olovo s obratlíkem Hybrid Lead Clips 8ks - Gravel
Výrobce:
SKU:
5060062110364

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Rybařsképotřeby-pardubice najdete skvělou rybářskou výbavu pro váš úspěšný lov.✔️ Přesvědčte se sami a pořiďte si rybářské potřeby za skvělé ceny.✔️ Nakupte si z širokého množství kvalitních produktů. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Rybařsképotřeby-pardubice pro vás máme ty nejprodávanější rybářské potřeby.
Vybírejte z nabídky
10532
produktů
158
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Rybařsképotřeby-Pardubice