Gardner Háčky Curved Rigga Hooks (CVR) Barbless - vel. 4

Gardner Háčky Curved Rigga Hooks (CVR) Barbless - vel. 4

Gardner Háčky Curved Rigga Hooks (CVR) Barbless - vel. 4 od skvělého výrobce Gardner - produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Gardner Háčky Curved Rigga Hooks (CVR) Barbless - vel. 4 - nyní můžete mít za 199 Kč

199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Háčky
CVR
bez
protihrotu
jsou
jednoznačně
evoluční
špičkou
v
dosavadních
principech
zahnutých
háčků.Unikátností
těchto
háčků
je
jednoznačně
viditelná
struktura
zahnutí
a
nenahraditelná
bezpečnost
v
zaseknutí
a
udržení
háčku
na
místě.
Skutečností
a
pravdou
je,
že
díky
tomuto
unikátnímu
tvaru
bude
i
háček
bez
protihrotu
fungovat
stejně
dobře.

Háčky CVR bez protihrotu jsou jednoznačně evoluční špičkou v dosavadních principech zahnutých háčků.Unikátností těchto háčků je jednoznačně viditelná struktura zahnutí a nenahraditelná bezpečnost v zaseknutí a udržení háčku na místě.

Skutečností a pravdou je, že díky tomuto unikátnímu tvaru bude i háček bez protihrotu fungovat stejně dobře.
Délku raménka významně ovlivňuje jeho zahnutí a následné ukončení očkem. Jinak řečeno, díky přesné délce raménka a jeho ohnutí dochází při záseku k okamžitému a přesnému proniknutí hrotu do pysku ryby. Tedy funkce háčku lze pak přirovnat k páce. Výsledky při několika ročních testováních přinesly jednoznačné až podivuhodné ověření.

Nezáleželo na tom, jaké návazce byly použity, háček nám jasně potvrdil jeho místo pro využití. Neexistuje žádný jiný háček s tímto mechanismem, jako je CVR háček. Jeho dalším atributem je výroba přímo v Japonsku z nejkvalitnějšího materiálu, který je nyní na trhu, vysoce odolný uhlík společně s oceli, která ještě k tomu prošla dvoustupňovým temperováním, která má za úkol odstranit křehkost kovu a docílit maximální pevnost. Specifikace: - v balení 10 ks - velikost č.2 - velikost č.4 - velikost č.6 - velikost č.8 - velikost č.10 Odkaz na video: http://www.youtube.com/watch?v=ky3mK372H5Q

Název:
Gardner Háčky Curved Rigga Hooks (CVR) Barbless - vel. 4
Výrobce:
SKU:
5060218458517

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Rybařsképotřeby-pardubice najdete skvělou rybářskou výbavu pro váš úspěšný lov.✔️ Přesvědčte se sami a pořiďte si rybářské potřeby za skvělé ceny.✔️ Nakupte si z širokého množství kvalitních produktů. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Rybařsképotřeby-pardubice pro vás máme ty nejprodávanější rybářské potřeby.
Vybírejte z nabídky
10518
produktů
158
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Rybařsképotřeby-Pardubice