Gardner Háčky Curved Rigga Hooks (CVR) Barbed 10ks - vel. 10

Gardner Háčky Curved Rigga Hooks (CVR) Barbed 10ks - vel. 10

Gardner Háčky Curved Rigga Hooks (CVR) Barbed 10ks - vel. 10 od dodavatele se skvělou pověstí Gardner je momentálně ve výhodné akci. Vysoká kvalita - nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Gardner Háčky Curved Rigga Hooks (CVR) Barbed 10ks - vel. 10 v současnosti pořídíte za cenu 189 Kč

189 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Háčky CVR s protihrotem jsou jednoznačně evoluční špičkou v dosavadních principech zahnutých háčků.

Háčky CVR s protihrotem jsou jednoznačně evoluční špičkou v dosavadních principech zahnutých háčků. Unikátností těchto háčků je jednoznačně viditelná struktura zahnutí a nenahraditelná bezpečnost v zaseknutí a udržení háčku na místě. Skutečností a pravdou je, že díky tomuto unikátnímu tvaru bude i háček bez protihrotu fungovat stejně dobře.

Délku raménka významně ovlivňuje jeho zahnutí a následné ukončení očkem. Jinak řečeno, díky přesné délce raménka a jeho ohnutí dochází při záseku k okamžitému a přesnému proniknutí hrotu do pysku ryby. Tedy funkce háčku lze pak přirovnat k páce. Výsledky při několika ročních testováních přinesly jednoznačné až podivuhodné ověření. Nezáleželo na tom, jaké návazce byly použity, háček nám jasně potvrdil jeho místo pro využití. Neexistuje žádný jiný háček s tímto mechanismem, jako je CVR háček. Jeho dalším atributem je výroba přímo v Japonsku z nejkvalitnějšího materiálu, který je nyní na trhu, vysoce odolný uhlík společně s oceli, která ještě k tomu prošla dvoustupňovým temperováním, která má za úkol odstranit křehkost kovu a docílit maximální pevnost. 

Specifikace:

  • v balení 10 ks
  • velikost č.2
  • velikost č.4
  • velikost č.6
  • velikost č.8
  • velikost č.10
Název:
Gardner Háčky Curved Rigga Hooks (CVR) Barbed 10ks - vel. 10
Výrobce:
SKU:
5060218458494

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Rybařsképotřeby-pardubice najdete skvělou rybářskou výbavu pro váš úspěšný lov.✔️ Přesvědčte se sami a pořiďte si rybářské potřeby za skvělé ceny.✔️ Nakupte si z širokého množství kvalitních produktů. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Rybařsképotřeby-pardubice pro vás máme ty nejprodávanější rybářské potřeby.
Vybírejte z nabídky
10532
produktů
158
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Rybařsképotřeby-Pardubice