Fox Háčky EDGES Stiff Rig Straight 10ks - vel. 4

Fox Háčky EDGES Stiff Rig Straight 10ks - vel. 4

Fox Háčky EDGES Stiff Rig Straight 10ks - vel. 4 od společnosti s předním postavením na trhu Fox je k získání právě teď u nás za super cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Fox Háčky EDGES Stiff Rig Straight 10ks - vel. 4 zrovna nyní za cenu 156 Kč

156 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Háčky řady Arma Point
Muselo se to stát! Naše řada koncové bižuterie Edges prošlo velkou obměnou za poslední tři roky a rybáři z celého světa oceňují, až na jakou úroveň jsme byli schopni tuto řadu pro koncové montáže dostat.

Háčky řady Arma Point
Muselo se to stát! Naše řada koncové bižuterie Edges prošlo velkou obměnou za poslední tři roky a rybáři z celého světa oceňují, až na jakou úroveň jsme byli schopni tuto řadu pro koncové montáže dostat. Byla zde ovšem jedna položka z této kategorie koncových montáží, která neprošla obměnou a bylo to zcela logické, protože za jejím vývojem je mnoho let vývoje a testování. Mohli jsme si ulehčit práci, jenom vybrat z nabídky továren nějaký vzor již známých háčků a dělat, že prošly velkým vývojem a testováním. Ale to jsme rozhodně nechtěli! Kompletně jsme vypracovali úplně nové vzory za pomoci nejmodernějšího CAD softwaru, abychom dosáhli toho, že každý detail u všem tvarů háčků je přesně takový, jaký je potřeba pro účely moderního kapraře. Každé očko, špička a ramínko u jednotlivého typu háčku bylo navrženo tak, aby odpovídalo přesně našim specifikacím a tím se zajistilo, že se háček bude chovat jak moderní rybář potřebuje a vyžaduje. Konečným výsledkem je naše zcela nová řada háčků Edges Arma Point, která obsahuje celkem osm vzorů , které jsou podle našeho názoru, ale také názoru našich konzultantů, nejsilnější a nejostřejší háčky, které naleznete na trhu.

Edges Stiff Rig Straight

  • Navržen tak, aby splňoval požadavky rybářů, kteří vyžadují háčky s rovnou špičkou
  • Ideální pro prezentaci pop-up jako je Chod, Hinged Stiff a Multi rig
  • Vhodný také pro prezentaci nástrah na dně s tuhým návazcem
  • Ostrá rovná špička
  • Očko zahnuté směrem ven pro použití s mimořádně tvrdým monofilem jako je Edges Rigidity
  • Nereflexní tmavý povrch
  • Extrémně silný kovaný materiál XC80 Vanadium
  • Dostupné velikosti s protihrotem: 2, 4, 5, 6, 7 & 8
  • Bez protihrotu: : 6 & 8
  • V balení:10ks
Název:
Fox Háčky EDGES Stiff Rig Straight 10ks - vel. 4
Výrobce:
SKU:
5055350277539

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Rybařsképotřeby-pardubice najdete skvělou rybářskou výbavu pro váš úspěšný lov.✔️ Přesvědčte se sami a pořiďte si rybářské potřeby za skvělé ceny.✔️ Nakupte si z širokého množství kvalitních produktů. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Rybařsképotřeby-pardubice pro vás máme ty nejprodávanější rybářské potřeby.
Vybírejte z nabídky
10532
produktů
158
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Rybařsképotřeby-Pardubice